RPC32164JTP
MFR.Part #
RPC32164JTP
JLCPCB Part #
C2597416
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS