RMC1/4-4994FTE
MFR.Part #
RMC1/4-4994FTE
JLCPCB Part #
C20094439
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS