RPC20274JTP
MFR.Part #
RPC20274JTP
JLCPCB Part #
C4087012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS