RMC1-3R9JTE
MFR.Part #
RMC1-3R9JTE
JLCPCB Part #
C20091709
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS