RGC1/32C1781DPA
MFR.Part #
RGC1/32C1781DPA
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS