RMC1/8K7503DTP
MFR.Part #
RMC1/8K7503DTP
JLCPCB Part #
C5875892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS