RPC20132JTP
MFR.Part #
RPC20132JTP
JLCPCB Part #
C4153123
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS