RMC10-154JTH
MFR.Part #
RMC10-154JTH
JLCPCB Part #
C323743
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS