SG73P2ATTD27R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD27R0F
JLCPCB Part #
C2577460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS