RPC20125JTP
MFR.Part #
RPC20125JTP
JLCPCB Part #
C2597362
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS