RPC20825JTP
MFR.Part #
RPC20825JTP
JLCPCB Part #
C2597324
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS