RMC1/32-4870FPA
MFR.Part #
RMC1/32-4870FPA
JLCPCB Part #
C6271115
Description
-55℃~+125℃ 30mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS