RMC1/16SK5901FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK5901FTH
JLCPCB Part #
C20093358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS