RMC1/32-1372FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1372FPA
JLCPCB Part #
C5856026
Description
-55℃~+125℃ 13.7kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS