RGC1/16K5R10FTP
MFR.Part #
RGC1/16K5R10FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS