RLC16K4R30FTP
MFR.Part #
RLC16K4R30FTP
JLCPCB Part #
C2597572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS