RPC20105JTP
MFR.Part #
RPC20105JTP
JLCPCB Part #
C4164812
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS