RPC16511JTP
MFR.Part #
RPC16511JTP
JLCPCB Part #
C4143664
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS