RMC1/10K9763FTP
MFR.Part #
RMC1/10K9763FTP
JLCPCB Part #
C6976181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS