RPC20100JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC20100JTP
JLCPCB Part #
C2597271
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS