RPC16912JTP
MFR.Part #
RPC16912JTP
JLCPCB Part #
C4214469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS