RPC16911JTP
MFR.Part #
RPC16911JTP
JLCPCB Part #
C2596872
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS