RMC1K1002FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K1002FTE
JLCPCB Part #
C20095211
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS