RPC16430JTP
MFR.Part #
RPC16430JTP
JLCPCB Part #
C4323896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS