RMC1K12R7FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K12R7FTE
JLCPCB Part #
C20095217
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS