RMC1/8-512JTP
MFR.Part #
RMC1/8-512JTP
JLCPCB Part #
C6654380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS