RMC1/2K3002FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3002FTE
JLCPCB Part #
C6187390
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS