ERJ-8ENF1053V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1053V
JLCPCB Part #
C4193928
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS