RMC1/8-510JTP
MFR.Part #
RMC1/8-510JTP
JLCPCB Part #
C6275182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS