RMC1/8-514JTP
MFR.Part #
RMC1/8-514JTP
JLCPCB Part #
C7289013
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS