RMC1/32-31R6FPA
MFR.Part #
RMC1/32-31R6FPA
JLCPCB Part #
C6397369
Description
-55℃~+125℃ 30mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS