RMC1/8-244JTP
MFR.Part #
RMC1/8-244JTP
JLCPCB Part #
C5727245
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS