RMC1/8-221JTP
MFR.Part #
RMC1/8-221JTP
JLCPCB Part #
C6188035
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS