RMC1/2-334JTE
MFR.Part #
RMC1/2-334JTE
JLCPCB Part #
C6653890
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS