RMC1/8-186JTP
MFR.Part #
RMC1/8-186JTP
JLCPCB Part #
C7288927
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS