RLC35-R400FTE
MFR.Part #
RLC35-R400FTE
JLCPCB Part #
C2597730
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 400mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS