RMC1/8-183JTP
MFR.Part #
RMC1/8-183JTP
JLCPCB Part #
C20095070
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS