RMC1/8-165JTP
MFR.Part #
RMC1/8-165JTP
JLCPCB Part #
C5856610
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS