RMC1/8-565JTP
MFR.Part #
RMC1/8-565JTP
JLCPCB Part #
C7289017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS