ERJ-P08D1302V
MFR.Part #
ERJ-P08D1302V
JLCPCB Part #
C4172222
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS