ERJ-P08F9090V
MFR.Part #
ERJ-P08F9090V
JLCPCB Part #
C4205382
Description
-55℃~+155℃ 660mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS