RMC1/8-134JTP
MFR.Part #
RMC1/8-134JTP
JLCPCB Part #
C6187987
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS