RGC1/16K6R65FTP
MFR.Part #
RGC1/16K6R65FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS