RMC1/16SK4751DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK4751DTH
JLCPCB Part #
C5876226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS