RMC1/10K5111FTP
MFR.Part #
RMC1/10K5111FTP
JLCPCB Part #
C6977092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS