RMC1/8-132JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8-132JTP
JLCPCB Part #
C7055610
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS