RMC1/8-136JTP
MFR.Part #
RMC1/8-136JTP
JLCPCB Part #
C6654344
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS