RMC1/32-5362FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5362FPA
JLCPCB Part #
C5726921
Description
-55℃~+125℃ 30mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS