RMC1/4-1804FTE
MFR.Part #
RMC1/4-1804FTE
JLCPCB Part #
C7055463
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS