RMC1K6800FTE
MFR.Part #
RMC1K6800FTE
JLCPCB Part #
C6188608
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS